| blanca1077 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Sunt multi oameni are seamana intre ei! Credeti ca exista cineva care sa semene cu Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, uite ce am gasit http://www.youtube.com/watch?v=2U7mE7FGNNQ
Bafta!

4 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Doppelganger-ul lui bieber cred ca e opersoana foarte nefericita din cauza asemanarii...

| w1NNNd a răspuns:

Justin Bieber rolling on the floor

| Anca143 a răspuns:

Aham. Eu am auzit doar de Jamie Laou. El seamana destul de mult cu Justin, si e australian big grin. Oricum, tipul face niste videouri foarte amuzante happy.

| Mariiiiiiia a răspuns:

Da,exista! Eu am un prieten care seamana foarte mult cu el! La scoala toti copii ii ziceau asa...are 16 ani:*