| Play4Fun98 a întrebat:

scuze de categorie, dar ieri mi-am luat o cartela Orange de 5 euro, dar nu pot sa transfer credit (zice ceva de genul,, in primele 60 zile trebuie sa raman 500 centi) dc nu ma lasa?

Răspuns Câştigător
| hitman112 a răspuns:

Buna, daca iti cumperi o cartela cu nr Orange timp de 60 de zile nu poti credit numai daca ai cel putin 6 euro si atunci poti transfera doar un euro. Mai pe inteles nu poti transfera daca nu iti ramane cel putin 5 euro.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o retea nu va permite sa transferi credit imediat ce ai luat o cartela.

| hitman112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti transfera. tocmai mi-am cumparat si eu cartela Orange si doar asa se poate cum spuneam in rasp de mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hitman112):

Ma refeream ca nu poti la Dragoste si sex.