| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare si rog sa imi raspunda doar cunoscatori si cei care stiu sigur ce vorbesc, am comandat un LED TV Philips de 117cm Full HD asta ce inseamna 1920x1080p
http://www.p4c.philips.com/files/4/46pfl3108h_12/46pfl31 08h_12_pss_aen.pdf

Tot odata am o placa video la desktop Leadtek WinFast PX9600GT care suporta pana la 2560x1600p
http://www.pcgarage.ro/......3-256-bit/

bun pana aici e perfect acuma am nevoie de un cablu HDMI-DVI
din cate am citit pe net mufele de DVI sunt de mai multe feluri
http://www.playtool.com/pages/dvicompat/dvi.html
daca cumpar un cablu cu mufa DVI-D single link sa inteleg ca nu imi duce rezolutia la LED TV pana la 1920x1080p?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da, scuze, nu am verificat si am crezut ca pozele sunt independente! Ultima de jos din dreapta. DVI-I Dual!

4 răspunsuri:
| JohannesZu a răspuns (pentru K0sti):

Si care acesta ca acolo sunt 4 modele de DVI care dintre el imi trebuie?

| JohannesZu a răspuns (pentru K0sti):

Pai ultima de jos din dreapta e DVI-I Dual cum ai spus si tu, si DVI-I se foloseste numai la analogic si HDMI e Digital si plus colac peste pupaza eu am intrebat daca cumpar un cablu DVI-D single ling nu imi duce full hd?

| K0sti a răspuns (pentru JohannesZu):

DVI-I cable works in digital or analog mode! Citeste cu atentie acolo!

| K0sti a răspuns (pentru JohannesZu):

Da, scuze, nu am verificat si am crezut ca pozele sunt independente! Ultima de jos din dreapta. DVI-I Dual!