| Monikutza_Mony_1993 a întrebat:

Buna seara am si eu o întrebare va rog frumos îmi poate spune cineva ceva despre firma din Arad Media Group am găsit un job si vreau sa stiu daca este teapa sau nu va rog este urgenttt mâine ar trebui sa plec la Arad pentru medierea dosarului

6 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Dubios.

| Mircea049202 a răspuns:

Daca sunt cei cu personal pentru publicitate tv, e țeapa. Ține banii in buzunar.

| Monikutza_Mony_1993 explică (pentru Mircea049202):

Mda nu stiu ce sa zic eu am căutat pe net dar nu găsesc nimic decat acea firma pentru publicitate si nu prea vad ce treaba au ei cu recrutarea de job-uri in străinătate adică in agricultura si depozite mulțumesc

| Mircea049202 a răspuns (pentru Monikutza_Mony_1993):

Cu ce ti'au zis ca se ocupa de fapt? Cu asigurarea unui loc de munca in străinătate?

| Mircea049202 a răspuns (pentru Monikutza_Mony_1993):

De obicei majoritatea nu sunt serioase. Încearcă sa vorbesti cu o cunoștința care e deja plecată sa mergi undeva in siguranța fara griji, si fara bani dați in avans pe nimic.