| Roxy1993 a întrebat:

(ca a mea nu este buna deloc). Astazi am fost sa dau sala la examenul auto, pentru a doua oara si am picat, prima oara cand am picat, a fost din vina mea, pentru ca am terminat chestionarul in 4 minute, fara sa citesc tot, raspundeam prea repede, iar acum m-am dus pregatita, acasa nu picam nici unul, insa cand am ajuns acolo, mi-a picat un chestionar foarte greu, extrem! Si acum am facut doua, cand am ajuns acasa si le-am luat cu 25, mi-e asa de ciuda! E adevarat ca selecteaza codurile alea de bare, adica prima oara mai usor, a doua oara mai grele si a treia acceptabile? asa am auzit...Multumesc frumos!sad

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca examenele pica in functie de cum le imparte masina. Acea masina e un robotel care selecteaza chestionarele automat pentru fiecare candidat si tot el verifica chestionarele daca sunt corecte sau nu.

| Roxy1993 explică (pentru mgtow):

Fir-ar a naibii ea de masina, chestionar mai greu ca ce mi-a picat astazi nu am intalnit in viata mea!

| IonutSultana a răspuns (pentru Roxy1993):

Daca gandesti asa urmatorul va fi mai greu,imagineaza-ti ca o sa treci examenul,dar fa asta intr-un mod mai productiv,trebuie sa crezi in tine, si sa fii foarte optimista, ai sa vezi ca o sa-l treci happy

| Roxy1993 explică (pentru IonutSultana):

Multumesc frumos, dar oricum sunt dezamagita!

| IonutSultana a răspuns (pentru Roxy1993):

Fii dezamagita si asa vei ramane,incearca sa te inveselesti putin,pune o muzica buna,un videoclip amuzant,scrie pe o hartie lucrurile care iti fac placere,pentru care esti recunoscatoare,fii mai fericita si ai sa vezi cum toate lucrurile or sa decurga putin mai bine,totul se invarte in jurul tau,tu,tu,tu tu esti singurul univers care conteaza, tu esti puternica, nu te lasa dezamagita happy

| Roxy1993 explică (pentru IonutSultana):

Mmmmmm,multumescbig grin

| IonutSultana a răspuns (pentru Roxy1993):

Oricand ai nevoie de un impuls iti stau la dizpozitie happy

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Tare faza cica lumea in care traim e un fel de iluzie pe care creierul nostru o face reala ca si cum n-am trai in realitate, pare absurd nu prea cred teoria aia dar stiu ca daca te concentrezi pe ceva devine realitate.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Eu cred ca e destul de reala,pana la urma creierul nostru nu "vede" ci doar interpreteaza semnale electrice,si daca nu "vede' atunci cine ii da comenzi in legatura cu aspectul sau,e sufletul, dar deja cred ca am depasit subiectul care ne era prezentat in intrebarea asta, am ajuns de la examen auto la fericire si iluzii laughing

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Nu e vorba de semnale electrice dar acolo spune ca noi suntem doar o iluzie care se afla in diverse etape ale vieti in functie de cum creierul vede imaginile care sunt procesate sub unde electrice si le proceseaza asa traim viata (pare absurd si de necrezut) dar sufletul e cel care simte tot.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Pacat ca multi oameni inca mai traiesc in necunostinta si sunt asa posomorati, si-o fac cu mana lor!

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Daca nu inteleg legea atractiei si se bazeaza pe realism e normal ca se asteapta la bine si la rau dar daca ar intelege acest secret le-ar fi bine tuturor.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Iti dau dreptate

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Sau ca se tot plang ca in Romania viata e grea, ce sa le zici daca sunt pesimisti si nu isi pun mintea in miscare ca sa fie optimisti nu-si dau seama ca atrag saracia in viata lor doar la un mic pas e totul ca sa isi schimbe viata, am incercat sa ajut persoane dar tot nu cred si am mai intalnit lume care spunea ca cunosc acel mister.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Multi sunt indiferenti fata de propia persoana, si dupa ii vezi pe toti ca se plang ca nu au aia si cealalta, eu unul am incercat sa impartasesc secretul tuturor happy

| IonutSultana a răspuns:

In primul rand schimba-ti putin atitudinea, fii putin mai optimista si celelalte lucruri vor veni de la sine, asta te va ajuta http://alte-ganduri.blogspot.com/2012/02/secretul-fericirii-tale.html

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Si eu cunosc legea atractiei + ca stiu ca imi va fi bine in viata pentru ca sunt optimist si ma gandesc la ceea ce-mi doresc apoi gandul devine real.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Eu am descoperit-o acum 2 zile, si de atunci viata mea a inceput sa se schimbe in bine happy

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Indiferent de criza chiar daca ai fi sa ai studii minime doar gandind la un salariu bun cu un loc de munca de 8 ore asa va fi pentru ca te concentrezi la acel gand ca sa devina realitate (era un exemplu).

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Sa stii ca este adevarat,si daca inca nu ai vizionat al doilea documentar, te invit sa o faci, se numeste The secret beyond matter, foarte interesant de altfel happy

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Si inca ceva, realismul strica toata treaba, optimismul mai mult se bazeaza pe planurile de viitor ca sa atragi tot binele spre tine.

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Nu conteaza ce a fost in trecut,ci ce anume va fi din secunda asta inainte, adica viitorul, deja ma simt mai fericit laughing

| mgtow a răspuns (pentru IonutSultana):

Spune-mi unde pot vedea acel documentar complet mersi.

| Roxy1993 explică (pentru mgtow):

Spune-mi te rog, codul ala de bare il arunca sau il pun inapoi acolo si poate pica si altei persoane?(ca a scris numele mai jos, dar poate il decupeaza acolo)

| IonutSultana a răspuns (pentru mgtow):

Acum ma uit, si iti las raspuns imediat ce il gasesc

| mgtow a răspuns (pentru Roxy1993):

Nu stiu cum e treaba codurilor de bare dar aparatul umbla singur la ele si nu le arunca, mai ales la teorie nu se fac manevre cu spaga.

| Ioana2012J a răspuns:

Salut, ce ai făcut până la urmă? Ai dat şi a treia oară? Şi eu am trecut prin aceeaşi situaţie, am picat de două ori. E adevărată chestia cu codurile de bare?