| anonim_4396 a întrebat:

Daca stocul unui produs de pe EMAG (PS4 Slim, Alb, 500gb) a fost epuizat azi, pe la orele 17:00 (daca conteaza), in cat timp credeti ca il vor reaudce in stoc?
Stiu foarte bine este in functie de produs si magazin, dar are cineva vreo informatie referitoare la asta? Eu nu am reusit sa gasesc nimic, si vreau macar o aproximare de la cineva care are vreo idee.
Rog seriozitate si multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Pai in cazul asta suni la ei si intrebi de acel produs si cam cand s-ar baga pe stoc, nu ca s-ar baga pe stoc chiar atunci cand spun ei oricum... posibil sa te minta ca vine mai repede ca sa te faca sa il iei de la ei. Nu gasesti la alt magazin?

| KoJo07 a răspuns:

La altex exista o optiune de alerta revenire in stoc.

| Lighter a răspuns (pentru KoJo07):

Stiu, dar le eMAG nu am gasit o astfel de optiune.

| Vali128 a răspuns:

O saptamana doua.