| Gamerita a întrebat:

Buna seara..deci: vreau sa ma apuc de fumat. -NU VREAU COMENTARII GEN :SA NU FACI ASTA CA NU O SA TE POTI LASA ETC. am un motiv adevarat dar nu vi-l pot spune -.Si vreau sa ma ajutati..sa-mi ziceti, cei care fumati/ati fumat, ce tigari trebuie sa fumez la inceput, de exemplu virginia sau altceva mai "usor " ..nu Kent, Dunhil, Pall mall etc..si spuneti-mi, la inceput cum e, trag si suflu sau cum.e ca si cand ai respira... funda si restul vot.

Răspuns Câştigător
| Cuniska a răspuns:

Incepe cu din alea mai slabe. sunt special pentru fete, mai tarziu dup ce te acomodezi poti trece la ceva mai tari. referitor la cum tragi sau chestii din astea, o sa sa-ti dai seama pe loc ce sa faci

| Gamerita explică (pentru Cuniska):

Pai si imi poti da un exemplu? de t. pentru fete?

| Cuniska a răspuns (pentru Gamerita):

Hmm. n-am idee, dar du-te la vreun chiosc si intreaba

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare sănătatea nu merită un pic de respect din partea ta?
Sincer, nu faci bine dar ești propriul tău arbitru.
Pa, pa.

| olivikkka a răspuns:

Oricare ar fi motivul nu merita sa iti strici viata, poate acum nu iti dai seama dar mai tirziu iti va parea foarte rau si o sa apara consecinte grave

| BeautifullGirll a răspuns:

Vrei sa mori? Nu vezi CA NU TE DUCE CAPU''?