| Arad_Umbe_1989 a întrebat:

Buna seara dragilor, am o mare dilema in alegerea telefonului, Allview p8 energy sau Lenovo vibe s 1
Nu le cumpăr ci l-a schimb cu un Samsung j 5 2015...
Sau sa schimb cu un iPad air 2 ( pe iPad air îl am )

2 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Ca performanta acel Lenovo vibe s1 este peste Allview p8 energy. In schimb p8 energy are baterie super mare ( 6000mah ). Depinde de tine ce preferi, daca vrei ceva mai performant mergi pe Lenovo, daca vrei un telefon mediocru, dar la care sa te tina bateria foarte mult, atunci mergi pe Allview.

| SLexuS a răspuns:

Iti spun ca nimeni nu o sa dea la schimb poti sa le vinzi si iti ei unul
FUNDA