| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna seara.o intrebare: am o problema la laptopul meu: de cateva zile imi face figuri si adica cand il aprind nu dureaza 10 minute si scade luminozitatea dar dupa aia isi revine iar sunetul mi se micsoreaza si revine la normal

4 răspunsuri:
| M7Seven a răspuns:

Se poate sa ai un virus sau sa fie o problema de la baterie sau alimentare.Incearca sa il cureti, dupa care sa reinstalezi windows-ul iar ulterior sa te asiguri ca toate programele functioeaza ok ( reinstaleaza toate driver-ele ). Daca nu se rezolva tu nu poti sa faci mai mult si trebuie sa mergi cu el la un service pentru a rezolva problema

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru M7Seven):

Mutumesc pentru sfat

| BadBunny a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windows-ul?
In orice caz, du-te la un service cu el.

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru BadBunny):

Ok..multumesc pentru sfat