| Arad_Umbe_1989 a întrebat:

Bună seara TPU, am descărcat deja de 3 ori jocul Dead by daylight
L-am adăugat la Non Steam dar nu merge,l am luat fără steam dar îmi apare steam offline deși nu era off,l am pus pe run like an administrator dar degeaba,jocul merge pentru ca am jucat zilele trecute când a fost gratuit pe Celebrul și magnificul Steam
Ce pot face, cum ma puteți ajuta?
Procesor i 7 / 64 bit/ windows 8.1
Pe non steam am pus launch că dacă puneam Dead by daylight se deschidea jocul dar rămânea doar numele.

4 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Cumpara-l pe Steam!

| Arad_Umbe_1989 explică (pentru KanezuY):

N-am cum sa-l cumpar de pe steam pentru ca n-am visa/mastercard, etc...

| KanezuY a răspuns (pentru Arad_Umbe_1989):

Poti si prin paysafe.

| Arad_Umbe_1989 explică (pentru KanezuY):

Si cum se procedeaza cum se iau banii?