| flavirus a întrebat:

Buna seara TPU! Am o nelamurile sau mai bine spui o problema, sa ma prezint am 18 ani, 62 de kg, eu as vrea sa mai ard din grasime si sa fac putin corpul sa arate corpul mai frumos.Problema este ca eu nu am bani sa merg la sala stau "prost" cu bani din pacate, asa ca as vrea sa imi explicati cum sa imi ard din grasime si cam ce trebuie sa fac.Multumesc si astept raspunsuri cat mai corecte adica fara jigniri va rog.Multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alergat, abdomene

| neutrino a răspuns:

Fa-ti saculeti cu nisip si foloseste-i.

| 79238 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa cauti exercitii pe youtube de la passion4profession.Nu sunt numai pentru muschi poti si slabi.
Sper ca te-am ajutat.

| 1Florin1 a răspuns:

Ca sa iti modelezi muschi acasa trebuie sa faci flotari abdomene tractiuni si pentru a arde din grasimi alearga foarte mult nu necesita bani. Sper ca te-am ajutat.

| mykymouse a răspuns:

Exercitii si redu mancarea seara. bafta