| 1AlexS a întrebat:

Buna seara TPU.
Din cate stiu CamWOW este pentru iOS, ce aplicati pentru android de facut poze si sa scrie ca la CamWoW ceva jos stiti!? Daca exista...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

O aplicatie cu care ce vrei sa faci? Sa editezi, sa modifici?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Din cate stiu nu exista, mai bine.Mi se pare o prostie, la ce te ajuta?

| 1AlexS explică (pentru CautNume):

Nu ma ajuta la nimic, da mi se pare mai interesant, dar o aplicati ff buna pentru camera foto? pentru android

| CautNume a răspuns (pentru 1AlexS):

O aplicatie cu care ce vrei sa faci? Sa editezi, sa modifici?

| 1AlexS explică:

Da

| CautNume a răspuns (pentru 1AlexS):

Pai, pentru editat ar fi Pixlr Express.Pentru poze cu diferite efecte ar fi Cartoon Camera, Retro photo camera.Pentru scanat documente, pagini CamScanner. Pentru editat pozele (chipurile) Perfect365.

| 1AlexS explică:

Eu ma refeream sa edite culorile si astea.da am rezolvat...laughing) nu am nev sa editez fata, mersi :*

| AdriAdrienutza a răspuns:

Nu stiu daca teajuta dar eu folosesc PicMonckey sau PhotoShop.

| PinguinuAlex a răspuns:

PixlrExpres e foarte bun pentru editat si are stiluri de text variate