| Melcescu_Antonyo_1990 a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa pun aceasta intrebare in scop informativ si nu ca sa ma laud.Anul acesta voi da examenul national pentru a merge la liceu si as vrea sa-mi recomandati un liceu care vi se pare foarte bun.Am reusit sa am media generala 9.50 in clasele 5-7 si probabil ca in a 8-a voi avea media macar 9. Astept sa-mi spuneti cele mai sincere raspunsuri si sa nu raspundeti aiurea sau la misto.

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

N-ai precizat unde locuiesti.Liceele de varf sunt cunoscute la nivelul fiecarui oras si judet.