| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor

Am o problema

Un prieten de al meu mi-a trimis pe whatsapp niște poze și vreo 2 videoclipuri, și pozele alea sau șters de pe whatsapp, ori el lea șters, și după pozele mi sau salvat în telefon de pe whatsapp și eu mi le-am sters difinitiv din telefon fișierele alea si să îm rămână doar pe Instagram si whatsapp, și mi lea trimis și pe Instagram acele fișiere si nici pe înstagram nu le am, asta a fost prin Septembrie 2022 și acum suntem în Septembrie 2023.

Cum as putea sa le găsesc?

Există ceva modalitate de a le recupera?

Normal am șters și conversația cu acea persoana și pe Instagram și pe whatsapp.

Și nici acea persoana nu le mai are fișierele.

Oare as putea cu ceva aplicații?

Mulțumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, le poti recupera cu Masina Timpului.

| Hyperion7 a răspuns:

Din păcate nu se poate.
Pe messenger puteai sa primești o arhiva cu ce ai nevoie(in cazul tau conversațiile), dar pe WhatsApp sau insta nu prea.

| AdrianFoanga a răspuns:

Nu mai poti recupera nimic. Au fost sterse de cel care le-a postat. Trebuia sa le descarci in tel, calculator. Si eu un batran stiu mai mult decat tine.