| george10033 a întrebat:

Buna seara. M-ar interesa niste zone pentru gratar la maxim 100 km de Constanta, unde se poate ajunge cu trenul. Ofer funda

2 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Zone cu cocalarii lor: pădurea Comorova de lângă Mangalia, pădurea Hagieni aflată în zona Negru Vodă sau Cheile Dobrogei.

Zone cu cocalarii tai: complexul Doraly, Poarta 6 şi Badea Cârţan.

Zone unde nu ai voie, dar tot va fi plin: Valu lui Traian, Murfatlar si Mamaia, pe malul lacului Siutghiol.

Alege-ti cocalarii preferatiwinking

| nigja30 a răspuns:

Baia Mare