| braga a întrebat:

Buna seara/ziua! imi poate spune si mie cineva cat este un Iphone la amanet? cel mai ieftin!

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Poti comanda online de aici:
http://www.telefoane-ieftine.com/
Poti comanda si o copie la iPhone, arata exact la fel, dar e mult mai ieftin...

6 răspunsuri:
| ramy31 a răspuns:

Poti cumpara fake iphone e la fel mici diferente logo pe spate etc...si il poti lua cu un milion.sau original cu 3.4.5 nu stiu exact.bye

| crisy_9816 a răspuns:

In jur de 5 milioane

| cotcodac4 a răspuns:

Ba da tu vrei iphone? si nu ai bani de el?! eu fac bani buni buni si tot un LG la 500 mii am.de ce jaf de telefon am cel care la gasit mi la dat inapoi dupa ce a inceput sa sune la numerele care le aveam in tel

| marian23213234 a răspuns:

Depinde de ce iphone daca vrei iphone 4 costa jumatate din pretul original la iphone 3 la fel si restul sper ca te-am ajutat

| NesScaFe a răspuns:

Am eu un iphone de vanzare si numai am ce face cu el pentru ca am alt tel ca nu-mi place iphonu til dau ffff ieftin de unde esti?