| Just4FunIE a întrebat:

Stie cineva sa imi explice cum se foloseste PreX sau SwitchBot pentru metin2? un tutorial sau sa scrii daca sti...

Eu am luat de pe net dar la PreX habar nu am cum il folosesc si la SwitchBot imi apare o fereastra neagra si scrie ceva in germana.

Pe langa asta la Switch imi da si o gramada de errori la pc.mi s-a bagat antivirusu si a gasit 39 de virusi sau erori ce erau.

Vreau ceva bun.un link de down de la cineva care stie sa il foloseasca.Nu vrreau sa mai imi apara fereastra neagra(daca se poate sa spuna cineva si de ce apare fereastra) ar fi perfect. Funda si multumesc anticipat

1 răspuns:
| timi1111 a răspuns:

Te ajut eu iti trebuie switch bot by padmak pe care il descarci de aici http://padmak.de/Switchbotv3_0_0_5.rar asa si intrii in folder daca ai windows 7 merge daca ai alt windows nu merge.Dai Run As Administrator la alter injector este acolo in folder. Selectezi dll-ul apoi fereastra(vezi sa fie in modul fereastra) dai select window adica si dai click pe fereastra sau pur si simplu intrii in acel client apoi selectezi limba dai go to login dar nu-ti trebuie cont asa ca have fun selectezi ce bonusuri iti trebuie