| andreea2000cris a întrebat:

Buna stie cineva un program de spart conturi sau parole de mess? plzz am mare nevoie de el! funda la primul raspuns corect big grin

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu se găseşte aşa ceva.

| RazzyFUnik a răspuns:

Daca exista ne furam parolele unii altora de mult timp
asta pot face doar hackerii foarte buni dar cu riscuri

| AndreeaIM a răspuns:

Sall nu cred ca exista asa ceva dar daca vrei conturi mai sunt conturi care merg unele dar sa le iei inaintea altora pe KONTURI.ro

| Addacreata a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce ai avea nevoie! Si Pătrățicăă are dreptate nu se gaseste asa ceva PE NTERNET. exista programe...cunosc cine au dar sunt secrete au doar hakerii.