| strawberry03 a întrebat:

stiti ceva site-uri de engleza cu exercitii care au si barem de corectare ori care sa ma ajute la listening? As vrea sa mai progresez, dar nu prea stiu unde sa caut, mai ales ceva de ascultat care sa aiba tocmai scopul sa-mi imbunatatesc listening-ul. Multumesc, dau funda!winking

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Livemocha.com

E un site foarte bun pentru a invata alte limbi!
Ai lectii acolo gratis! Faci cum ar veni, `un test` si altii care vorbesc engleza iti vor corecta lucrarea si tu poti corecta lucrarile altora in romana!
Iti faci prieteni de orice natie vrei tu laughing! Poti sa te inregistrezi vorbind in engleza, poti asculta in engleza, o gramada de chestii! Enjoy big grin

| strawberry03 explică (pentru N0xEterniS):

Am avut cont pe site-ul asta, da' cred ca nu stiam sa umblu si am lasat-o baltalaughing