| D3lia a întrebat:

Sunt noua pe acest site, deci nu stiu prea multe...As vrea sa stiu cu ce ma ajuta pe mine punctele acestea pe care le adun happy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dellia,
Am intrat pe site in primul rand pentru a pune o intrebare si a primi niste raspunsuri. Am aflat ca, daca dai raspunsuri (la care stii sa raspunzi) la intrebarile puse de alte persoane, ajuti o casa de copii. O poti intreba cel mai bine pe Raluca. Intri la Contact, ii scrii direct ei si iti va raspunde. Numarul de puncte, te ajuta doar sa "ajungi" mai sus in clasament si te situeaza printre cei mai activi TPU-isti.
Daniela

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Tb sa raspunzi sincer la intrebari la problemele semenilor nostri

Răspuns utilizator avertizat