| anamaria_1098 a întrebat:

Buna sunt noua pe site si as vrea sa stiu la ce ne folosesc punctele?

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

La nimic, sa stii ca nu. ti va aduce bani sau ce mai stiu eu, sunt doar niste puncte, cum zice @Queen "O rasplata pentru munca ta".
Aaaa si sa fii binevenita pe acest site! Aici o sa gasesti raspunsul la toate(sau aproape toate) intrebarile tale! Intr-un cuvint suntem o mica FAMILIE! Acum vei face parte si tu din eahappy.

9 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Era de ajuns sa intrebi la ce ne folosesc punctele.
Cred ca ai vrut sa atragi atentia cu " sunt noua pe site"
In fine...Salut!
Te ajuta sa-ti ridici Rank-ul.

ReBECCA

| alexa a răspuns:

Bine ai venithappy
speram sa. ti placa pe aici
punctele te ajuta sat e simti bine in primul rand k ai ajutat pe cineva
in al doilea rand cu cat ai mai multe puncte cu atat poti sa devii mai repede expert TPU...bine,nu toti sunt experti...depinde de evolutia lor si de cei care. l alegwinking

| Mya a răspuns:

Bine ai venit! Reprezinta activitatea ta pe site.Nu'ti aduc nimic deosebit...decat satisfactia ca raspunsul tau a fost de folos cuiva!
Integrare placuta si incearca sa ramai cat mai mult timp pe aici!

| andreea_8479 a răspuns:

Bine ai venit printre noiwinking
sper sa nu iti fie greu sa t integrezi in grupul nostruwinking
punctele...pai la nimic importanttongue
fiecare raspuns are un anumit punctaj. poti fi votata pentru intrebari folositoare.inteligente dupa cum bine ai vazut...cu cat acumulezi mai multe cu atta de apropi la mult de titlul expert TPUtongue

| Princessee a răspuns:

Sunt un fel de "plata" pentru activitatea ta.

| Onutzu a răspuns:

Anamaria Daca reusesti sa faci multe puncte o sa devii actionar la TPU succes laughing laughing

| laura_2327 a răspuns:

Nu folosesc la nimic...aceste puncte sunt pentru a-ti rasplati ajutorul acordat unor persoana :* money eyes

| gherghe_9739 a răspuns:

Cand ai facut 1 milion de puncte vei primi un mesaj de multumire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un bun venit printre noi și să stai cât mai mult.
Punctele te poziționează în clasament, iar în funcție de profesionalismul răspunsurilor date, TPU-ul te premiază cu rangul de expert.
Succes și numai bine.
Pa, pa.