| Erika120192 a întrebat:

Buna happy sunt putin confuza... ce inseamna daca visezi pisici? Am visat odata ca eram in casa si erau multe pisici.de fapt aprea una cate una. prima oara era una. cand am loato in brate sa o mangai i sa jupuit pielea de pe ea si a murit ( am ramas cu pielea ei in mana ca si cum ar fi acoperita cu o carpa si cand pun mana pe carpa sa iau doar carpa si pisica sa ramana )la fel si cu toate celelate pisici pe care le luam in brate straight face ce poate sa insemne?

Răspuns Câştigător
| Claw a răspuns:

PISICA: pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosie, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa. Ai incredere in intuitia si sentimentele tale.

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Prieteni fatarnici!

| Erika120192 explică:

Nu ma pot decide ce raspuns castigator sa dau...mmm am o idee! haideti sa votam
stupid = 1 punct
Nefolositor = 3 puncte
Folositor = 5 puncte
Amuzant = 8 puncte
Inteligent = 10 puncte
Eu va voi vota pe toti
Voi aveti voie sa va votati pe voi dar si pe ceilalti
Convingetiva prietenii sa va votezewinking!

| BruneTTe a răspuns:

Http://www.oniromantie.ro/modules/dictionary/search.php

Uite-te pe aici;))
Desi ce spui tu seama cu un film horror :))

| ancutsa410 a răspuns:

Absolut nimic. daca o sa crezi ca o sa ti se intample ceva rau, asa o sa fie, nu mai gandii asa. a fost doar un vis

| Gentiana a răspuns:

Nimic.

| anyska a răspuns:

Nu inseamna nimic! Este doar un vis. ceva la care te gandesti in somn laughing!

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Pisica: semnifica o dezamagire din partea unei persoane careia i-ai acordat multa incredere; o veche explicatie spune ca vei intalni un hot;

Sau daca e cadavrul pisicii atunci:

cadavru: viata lunga; dar totodata poate insemna si nefericire, singuratate;

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Pisoi: daca bati sau ranesti acest animal, e semn rau; in rest e semn bun;

| ßяùηзττз ώίτĥ ª ßίğ ĥзάяτ a răspuns:

Daca visezi o pisica ce miauna este semn ca prietenii te vorbesc pe la spate.
De obicei, visele in care apare pisica sunt considerate a fi vise cu semnificatii negative. Pisici mai multe la un loc prevestesc un eveniment
neplacut in familia ta.

Intreab`o si tu pe bunica ta ca ea stie mai multe:p

| Cindy_9809 a răspuns:

Visele nu inseamna pentru toti acelasi lucru, depinde cum iti interpretezi tu insuti visele, pentru ca nimeni nu poate sti exact cum a fost in visul tau si ce ai simtit