| AndreiAndrei00 a întrebat:

Am o geaca de piele si cineva m-a dat cu sprei..Si mi s-a albit geaca si am incercat cu o carpa uda sa sterg geaca si tot alba se face. Se mai pot lua cu cv albeala de pe ea?

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Se gasesc produse de vopsit pentru haine de piele si o poti vopsi in locul in care s-a decolorat, alta metoda nu cred ca exista caci strici mai tare haina

| Alexandru8520 a răspuns:

Sincer..Imi pare rau, dar trebuie sa mai incerci cu alte produse..Nu stiu..In cel mai rau caz trebuie sa te duci sa o vopsesti happy Funda?

| Alexandru8520 a răspuns:

In cel mai rau caz trebuie sa o cureti.