| yonutzzz95 a întrebat:

am o mica mare problema, de curand mi-am luat o tableta ASUS fonepad 7 si am incercat sa o conectez la pc si nu merge... am windows xp pe calculator, precizez ca tableta este noua nouta si nu ar avea probleme cablu usb, ce ar trebui sa descarc, un program cv ca sa imi citeasca tableta. Va rog ajutati-ma, dau Funda!

1 răspuns:
| Eminesc9999 a răspuns:

Cauta driver dela tablet cum se numeste pe google instaleaza-l si merge dupa happy dai un rs la pc si merge