| W3ZzoRe a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc-u
de ce cand deschid un program ex. Skype
nu-mi apare pagina este alb tot straight face
Va rog ajutor!

1 răspuns:
| rexyradu a răspuns:

Incearca un scan cu un antivirus, poate s-a ascuns vreun sfânt...

Daca nu gaseste nimic inseamna ca ai
sfânt... sfânt... Daca nu gaseste Daca nu gaseste nimic nimic inseamna ca ai PC prea inseamna ca ai PC prea
slab. Tranteste una-doua memorii ram. slab. Tranteste una-doua memorii ram. Daca e destul de Daca e destul de
bun (gen min. 1g) inseamna ca o fi din cauza sursei de bun (gen min. 1g) inseamna ca o fi din cauza sursei de
unde ai descarcat. Cel mai bine e sa descarci de pe pagini unde ai descarcat. Cel mai bine e sa descarci de pe pagini
oficiale. oficiale. Daca ai totul bine, atunci incearca o defragmentare Daca ai totul bine, atunci incearca o defragmentare
sau jmecheria Readyboost. PC prea slab. Tranteste una-doua memorii ram.

Daca e destul de bun (gen min. 1g) inseamna ca o fi din cauza sursei de unde ai descarcat. Cel mai bine e sa descarci de pe pagini oficiale.

Daca ai totul bine, atunci incearca o defragmentare sau jmecheria Readyboost.