| Monik_4320 a întrebat:

Buna TPU...am o problema. mi-am facut un id nou pentru a face alt facebook, dar nu primesc mail-uri.am trmis de vreo 4 ori mail-ul de confirmare dar nu l-am primit... ce sa fac pentru a primi mailu-rile?

Răspuns Câştigător
| altmostru a răspuns:

Pai serverul yahoo mail nu e asa de sigur si se poate sa il primesti mai tarziu sau sa nu il primesti deloc (motiv de securitate facebook).

Mai bine fa-ti o aderesa de mail pe gmail (adica google) findca au un server foarte bine securizat si e mai sigur si pentru tine si pentru facebook.

Astept raspuns daca ai rezolvat sau nu.

| Monik_4320 explică (pentru altmostru):

Am rezolvat numai ca nu am facut "gmail" ci "ymail".>big grin

3 răspunsuri:
| justmisterious a răspuns:

Ai adaugat acea adresa de mail la setarile de cont ale paginii tale de facebook?