| deyu121 a întrebat:

Am parul ondulat si foarte gros si este foarte enervant ca trebuie sa il tin zilnic in coada fiind gros.Ce spuneti de un permanent? Cum este? Ce parere aveti despre el? Plss help

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Orice modificare drastica a parului poate dauna, încearcă tratamente cu keratin sau pur și simplu măști de par și tunde-ți parul din volum, nu cred ca este așa rău fiecare persoana este născută intr-un anumit mod dintr-un motiv, dacă chiar Îți dorești permanent gandeste-te bine, sper ca am ajutat succes!