| reri a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare despre "Mercador" este de incredere?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este un site serios.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| התשובה a răspuns:

...ca doar nu o sa te casatoresti cu el.
Furnizor/S.C. Aukro Romania S.R.L. - societatea comerciala Aukro Romania S.R.L., persoana juridica romana, cu sediul in Bucuresti, Strada Invingatorilor, Nr. 24, Et. 5, Sector 3, Cod Postal: 030922, inregistrata la Oficiul Registrului Comertului de pe langa Tribunalul Bucuresti sub nr J40/1674/2011, CUI 22457535, atribut fiscal RO, capital social: 10.000 lei, inscrisa in Registrul de evidenta a prelucrarii datelor cu caracter personal sub nr. 21738, telefon: 031-405.50.51, fax: 031-405.53.33, e-mail: contact@mercador.ro.
Destul de serios...

| reri explică (pentru התשובה):

Nu aveam nevoie de locatia lui, Vroiam doar sa stiu daca e de incredere