| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, sper sa ma ajutati : Am cont de twitter, am id lui selena gomez, dar nu stiu cum sa intru cu ea pe chat.
Dau funda care ma poate ajuta!

4 răspunsuri:
| PrincessConsuela a răspuns:

Nu te mai chinuioh go on Nu isi face ID(daca are) public. Cat despre twitter, la orgoliul ei nu cred ca raspunde la fani. Da-i mentiuni in disperare. Daca se simte si chiar vrea sa vorbeasca cu facii o sa iti raspunda acolo, desi nu garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si marmota invelea ciocolata.

Răspuns utilizator avertizat
| oanalovesit a răspuns:

1. Pe twitter nu exista chat.
2. Doar daca iti da follow ii poti trimite mesaje, dar sansele sunt mici.
3. Las-o balta. Vedetele nu-ti raspund. happy