| bogdiani20 a întrebat:

am si o plobema. aseara dupa ce am venit de la fotbal m-am dus sa joc un biliard pe cand intre timp mi-s-a intamplat ceva cred ca am calcat gresit pe o parte si dupa aia usor usor n-am mai putut sa pun piciorul in pamant si ma doare rau laba piciorului atunci cand calc. ce sa fac? eu cred ca e o vena intoarsa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Frumystefy a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat acum vreo doi ani... incearca sa masezi partea care te doare ( daca ti s-a intors o vena trebuie sa ai rabdare)
Si alta data sa fii mai atent