| Bichi a întrebat:

Buna TPU am uitat codu de siguranta la un Nokia 2730 si nu pot sa il deblochiez ma puteti ajuta dar nu cu imei sau din astea daca se poate sa sun la Vodafone sau ceva sa resetez codu

2 răspunsuri:
| iuli29 a răspuns:

Mergi la un dealer de telefoane si o sa te ajute cu siguranta..Sigur o sa rezolvi asa. Alta metoda nu exista.

| danielsima a răspuns:

I-ati alta cartela ca daca sun la Vodafone sa restezi codul te costa cateva milioane bune. vorbesc in cunostinta de cauza si mie mi-sa intmplat la fel...