| cristy1993 a întrebat:

Am un telefon si vreau sa fac schimb cu o persoana din alt oras, si vreau sa stiu daca exista vreo metoda de schimb? Prin curier? Si cum se face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai incredere o poti face si prin curier.Dar mai bine este sa va intalniti.Sa nu iei teapa prin curier. Poate trimite alt telefon.

| Liliana1981 a răspuns:

Da, prin curier. Dar mai intai vezi daca persoana e de incredere. Sa nu primesti cine stie ce in schimb.

| xXSpikeXx a răspuns:

In primul rand ai grija sa fie o persoana de incredere mai intai lasa-l pe el sa iti trimita telefonul sa il tesetezi adica poate iti da o copie a unui telefon si dupa doua zile ti s-a stricat ai mare grija cu asa ceva am facut-o si eu odata si am luat teapa. cel mai indicat ar fi sa va intalniti personal