| minho a întrebat:

Am vrut sa-i trimit un mesaj unei prietene de pe TPU si nu am putut scria ca "statutul de membru junior nu imi permite sa trimit mesaje acestui utilizator"dar prietena mea e si ea membru junior si mi-a trimis un mesaj.Deci ce se intampla si ce-ar trebui sa fac? Trebuie neaparat sa-i trimit un mesaj.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Prietena ta de pe TPU trebuie sa seteze aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ in josul paginii la -> Vreau sa primesc mesaje de la: Toti membri TPU -> apoi sa Salveze Profilul.
Ea probabil are setat altceva si anume vrea sa primeasca mesaje ''Toti membri seniori'' sau ''Nici o persoana''.
Bafta!
Ps. Trimite-i o felicitare cu ceea ce ti-am zis eu. http://www.tpu.ro/trimite-felicitare/

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare utilizator, indiferent ca este junior sau senior, are posibilitatea sa seteze de la cine sa primeasca mesaje, inclusiv sa primeasca de la toti utilizatorii. Pesemne ca prietena ta are setat sa primeasca numai de la seniori.
Pune o postare pe site si roag-o sa-si bifeze optiunea sa primeasca mesaje de la toti utilizatorii, poate o vede si te asculta.