| anaduls a întrebat:

Anu trecut am implinit 18 ani in decembrie. Am facut cerere la liceu dupa 3 luni c-am asa, ca sunt inca la liceu si sa primesc alocatia bla bla...mi-a venit in iulie alocatia din luna decembrie de cand nu am mai primit-o. Intrebarea este in vara primesti alocatie? Adica lunile de vara se pun? De cand am inceput anul asta scoala nu am luat deloc alocatia! Ce pot face?

1 răspuns:
| spy2o a răspuns:

Da,pentru ca erai la scoala(adica nu ai terminat liceul).Nu-ti face griji, vine si pe lunile din urma. Vreo 3 milioane. big grin