| Ursuletuuuuuu a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot comanda de pe www.tricoaie.com? mi-am ales un tricou dar nu inteleg cum trebuie sa dau comanda.Multumesc:)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Inregistreaza-te pe site si dupa aceea comanzi http://tricoaie.com/wp-login.php?action=register

Cum Comand?
Comenzile pe site-ul Tricoie.com se fac atat direct pe site cat si pe e-mail (*comenzi@tricoaie.com) dar si telefonic (*0730.933.934).
Pe site:
Simplu, iti faci un user unde introduci toate datele personale (*Nume, adresa completa, oras, cod postal, nr. telefon). Dupa ce ti-ai creat cont pe site, incepi sa navighezi in magazin si sa faci cumparaturile dorite. Alegi produsele dorite (*marime si culoarea potrivita) le adaugi in cos, selectezi metoda de transport si la final trimite comanda.
Imediat dupa ce ai lansat comanda, ea apare cu statusul "In asteptare". Poti sa o modifici, sa o anulezi.
In momentul cand statusul se schimba in " Approve" inseamna ca, comanda este aprobata si este data in lucru si ca urmeaza ca in urmatoarele 24-48 de ore sa fie finalizata si livrata catre client.
O comanda care are statusul " Livrat" nu se mai poate anula nici modifica.