| bigalexS a întrebat:

cum activez o cartela blau.de din Germania plz dau funda!

5 răspunsuri:
| Balan_Lavinia_1994 a răspuns:

Buna. Din cate stiu trebuie sa intrii pe site-ul lor https://www.blau.de/ si dai la deblocare (freischalten). Apoi introduci numarul de telefon si parola de internet... care o primesti la cumpararea cartelei. :) Apesi pe butonul de deblocare dupa ce ai introdus cele doua cerinte... si o sa te puna sa completezi cu datele personale. Dupa ce ai completat tot ai de asteptat cam 30 de minute pana la activare :)

| gabrielbtn10 a răspuns (pentru Balan_Lavinia_1994):

Hey. am o problema, unde e aceasta parola ca ma pune sa mi activez parola prin video și nu știu unde găsesc parola ca mi o cere

| Gheorghe_Balan_1969 a răspuns:

Activare blau.de aclo scrii nr de tel si parola de internet pe care ai primit-o la cumpararea cartelei dupa dai sa mergi mai departe acolo iti va cere datele tale nume prenume adresa cod postal id mess completezi totul si dai mai departe daca nu ai completat ceva nu te lasa sa treci mai departe daca da atunci vei trece la urmatoarea si in 30 de minute vei poni tel si cartela va fi activata

| Adriana_Sorina_1996 a răspuns:

Cum activez o cartela de blau m