| VictorL a întrebat:

Daca Incarc pe youtube vlogul meu in care folosesc niste secventze video si Muzica de pe youtube iar la Descriere pun Link-urile catre muzica sau videoclipul respectiv!
Imi Blocheaza Videoclipul sau Mi-l Lasa!
Dada mil blocheaza va rog sa-mi spuneti de unde pot sa iau videoclipuri care nu sunt pe youtube!
Dau FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Daca vrei sa pui videoclipuri care sunt pe youtube trebuiesa pui sursa : youtube.
Dar exista si alte siteuri care nu sunt atat de mult pe licenta si anume 220.ro sau vimeo.

Bafta cu vlogul.

| C96 a răspuns:

Salut, pai din cate stiu eu poti pune anumite videoclipuri dar sa scrii ca nu iti apartin tie si totul va fi ok!

| gabridian a răspuns:

E posibil sa blocheze continitul