| alexx102428 a întrebat:

Daca pun un bilet la Stanleybet in Sibiu si plec in Constanta si castig pariul pot ridica premiul dintr o agentie Stanleybet din Constanta chiar daca biletul a fost pus la Sibiu?

2 răspunsuri:
| Razwy123 a răspuns:

Da normal...te duci acolo verifica nu stiu ce cod, probabil iti cere buletinul si iti da baniihappy

| MortanGeorge a răspuns:

Din cate stiu eu, la StanleyBet nu se poate. PublicBet e singura agentie care lucreaza asa. Oricum, ai 30 de zile sa iti ridici banii.