| diaaz a întrebat:

Hei,am pus ieri un bilet la " Casa Pariurilor", a iesit si este un castig de 1.000 de lei. Problema este ca biletul este putin rupt in zona sumei de bani (a castigului). Totusi as putea ridica premiul? Sau l-as putea lipi putin cu scotch astfel incat sa nu se vada, dar sa raman valabil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca conteaza ca e rupt in zona sumei de bani. Oricum caserita sau cea care ti-a facut biletul are toate datele in calculator si o sa vada acolo suma si detaliile.