| ShadowRed a întrebat:

De 1 zi si cateva ore caut pe net informatii cum sa creez imagini gif.
Nu ma refar la programe care pui 2-3 poze si le arata una dupa alta ma refer la luarea unei secvente dintr-un film, sau a unu anime am exemplu aici:
http://4.bp.blogspot.com/......o1_500.gif
Doresc sa-mi explicati cum pot sa fac asa ceva si daca am nevoie de vreun program special sau explicati cum sa-l folosesc de unde sa-l iau cu link ( nu prea ma descurc fara link)
Daca se poate sa creez unu fara sa am downloadat un film in pc, sa-mi spuneti si sa-mi dati explicati
Multumesc pentru atentia acordata
Va rog chiar vreau sa fac cateva si singur cad in groapa
Dau funda celui/lei care ma ajuta cel mai mult.
P.S. o sa verific daca mi-ati trimis o data la 35 de ore deci va rog
sa trimiteti cat mai multe explicati.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Eu downloadam videoclipul, dadeam play si in timpul ala filmam cu fraps
Trebuie sa-mi spui intai pentru ce-ti trebuie si la ce nivel vrei sa ajungi ca sa stiu ce-ti trebuie

| ShadowRed explică (pentru Lothar):

Spune-mi doar cat stii atat

| Lothar a răspuns (pentru ShadowRed):

Faza e ca stiu prea multe si nu mi permit sa ti scriu un roman aici...am nevoie de scopul tau exact...