| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu inteleg. Ma puteti informa? Am intrat pe Contact Details la Yahoo! Messenger si acolo am vazut ca poti sa iti schimbi id. Cand am apasat cu mousul, am vazut ca se poate schimba. Dar nu nicknameul sus, ci jos la id care aparea ca pot sa il schimb. Inainte sa il schimb vreau sa stiu daca se schimba tot cu imi schimb nickanemul sus la contact details. Fundita.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau urgent raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma intereseaza daca de acolo imi schimb numele id. Pot? Sau e alceva?

| raul12_1592 a răspuns:

Ai yahoo mesenger acolo jos cand te desconect apare creaza id yahoo