| Alexandra5550 a întrebat:

Am văzut că este un update cu messenger, in care iti poti schimba culoarea la fundal la messenger din alb in negru. Multi prieteni am văzut că au si nu stiu cum sa schimb, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Intra intr-o conversatie si alege jos in dreapta emoticonu`l cu semi-luna, apoi apasa pe el. si o sa vada multe luni. apasa pe o luna in timp ce cade si gata. te duci la profil si iti apare daca vrei dark mode on sau off