| Herp a întrebat:

la scoala se sarbatoreste o chestie anuala numita "Zilele Scolii', iar profesorii m-au pus sa fac un desen pe tema "Zbor Spre Lumina", in care sa fie inclusa si scoala. Ce as putea sa desenez? eu nu am nici o idee:-s
Dau funda!happy

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa si tu in coltul din stanga jos un morman de carti unele peste altele,de mate,de romana,de fizica etc. pe diagonala,adica in coltul din dreapta sus fa un mare stilou, fa-i dungi in jur ca la soare si fa niste pasari sa umpli diagonala, care zboara spre stilou.Umple cu culoare, nuate multe de galben in partea de sus si in rest te orientezi.Bafta!