| Flavius13 a întrebat:

...ma ajutati si pe mine cu o intrebare? Nu stiti care a fost cea mai mica medie care a fost admisa la liceul economic din Arad?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Uite aici link: http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/SpecPerLic.aspx?Jud=2&Lic=664
Daca nu se poate deschide, intrii pe edu.ro-admitere-ierarhia la nivel judetean-selectezi Arad-cauti colegiul economic si langa liceu sunt niste ochelari si dai click pe ei.
Sper ca te-am ajutat. :*

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Ar trebui sa ai in brosura primita mediile. Daca nu dai un search pe google, o sa gasesti.