| mihaicelsfant a întrebat:

BUNA TPU! ma programat la traseu pentru permisu de conducere in 4.4. 2018. pot sa ma duc sa ma reprogramez mai rapid?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu. Asa este in toata tara, nu esti singurul in situatia asta. Crezi ca n-ar vrea toti sa se reprogrameze mai rapid?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca puteau sa te programezi mai repede o faceau din prima. Asta e situatia in toata tara. Eu zic sa zici mersi ca sunt doar 2 luni si nu 4 ca am auzit si povesti din astea

| mihaicelsfant explică (pentru suntserios):

Dap, cel mai bine gandesc pozitiv. Mersii

| mihaicelsfant explică:

Am fost pe site ala acum 2-3 anilaughing NASPAbig grin

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Sa te reprogramezi la traseu, adica mai devreme!
Nu poti, sunt altii înaintea ta, ei au venit la sala pentru ca au terminat ședințele înainte ta. Deci trebuie sa aștepți, cum te-ai programat la calculator. Baftă la traseu pana atunci!

| mihaicelsfant explică (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Multumesc. dar am auzit ca poti sa te reprogramezi mai rapid