| Ce a întrebat:

maine vreau sa ma tund si nu stiu cum.Am parul nici prea mic, da nici prea mare, ochii verzi, ce tunsori imi recomandati? Raspuns urgent si funda evident big grin!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Tunde-te 3 si perciunii in forma de,, cuie'' e f.jmekera frizura

| Pământul a răspuns:

Tre' sa ne spui forma fetei tale ca sa-ti recomandam o freza care sa-ti stea bine.

| ionutz0116 a răspuns:

Tunde-te la zero si sparge-ti si capul.Sa vezi frizura atunci ce ai.

| d00ris a răspuns:

Si eu am tot ochii verzi si cred ca o sa ma tund asa http://www.google.ro/......tp?/imgres eu zic ca e o vrizura chiar foarte draguta

| Ce explică:

Ha ha ha.Ce am ai ras Ionut