| mihaa_9030 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop de curand si am observat ca nu pot sa dau apeluri video pe messenger. Nu stiu daca este din cauza laptopului sau de la mess.am mess11.ma poate ajuta cineva cu o parere big grin? mersi :*.

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ar trebui sa mearga. sigur ai instalat webu?

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Configureaza-ti setarile. Activeaza Webcam-ul(setari sistem) si apoi seteaza din messenger.

| xAbb a răspuns:

E posibil ca cel cu care vrei să vorbeşti să nu aibă mess 11 big grin Şi nu poti accesa video call tongue

| 220V a răspuns:

Ti-ai instalat driver-ul pentru camera web?

| mihaa_9030 explică:

Webu pot sa il dau.merge! dar nu pot sa sun.adica nu imi apare optiunea sa sun.