| FyTzE a întrebat:

BUNA TPU! mi-am descarcat niste aplicati pentru samsung s5560i de pe un siet unde zicea ca sunt pentru acest tip te telefon apoi le-am bagat in card-ul de memorie si daca dau sa descid zice """""tip fisier neacceptat""""ce sa fac?CE PROGAME POATE DESCIDE S5560I?PLZZZZ !DAU O FUNDA CAT CASA POPORULUI!

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu e frumos sa asasinezi limba romana in halul asta.
daca fisierul nu este acceptat inseamna ca telefonul nu poate deschide acea aplicatie, orice ai face tu.
nu stiu daca exista programe sa deschida Samsung s5560i...totusi cum sa-l deschidalaughing)

| FyTzE explică (pentru Bybanu):

Sczz de limbaj da nu mai merge acea litera care e intre g...j stiu ca ie de rasrolling on the floor da ma refeam ce progame (, word, etc) poate descide(razi cat vrei)acest tip de telefon daca nu stiai descide(rolling on the floor) Adobe reader

| Bybanu a răspuns:

Tu vrei sa deschida fisiere text?

| FyTzE explică (pentru Bybanu):

NU! dar aplicatile vin sub forma de Adobe sau word! si cand dau pe ele zice ca tip fisier neacceptat

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Imi spui si mie te rog cum ai descarcat melodii sau poze pe telefon? nu stiu.