| LaLa_Lary_1997 a întrebat:

Nu stiti daca mai sunt de vanzare bilete pentru concertul din 13 septembrie de la Cluj al trupei Lala Band? Fundaa

Răspuns Câştigător
| ada2203 a răspuns:

Eu mi-am luat ieri unul, iar o prietena de-a mea si-a luat azi... Eu cred ca mai sunt. Oricum, un var de-al meu care se ocupa cu organizarea concertului, care mi-a facut si mie rost de bilete, a spus ca vor mai fi ceva bilete de cumparat pentru cei care nu au reusit, chiar unde se tine concertul. Funda?

| LaLa_Lary_1997 explică (pentru ada2203):

Dar de pe ce site le pot procura?

1 răspuns: