| NickiMary14 a întrebat:

TPU! Nu sunt sigura daca am pus bine categoria, ma rog, am o intrebare! Este periculos sa zbori cu avionul iarna? Se pot intampla accidente mai dese?!

Răspuns Câştigător
| Mishelline a răspuns:

Se poate intampla sa nu poata ateriza din cauza cetii sau a ninsorii dar inainte de asta se fac avertizari meteorologice si zborurile pot fi amanate pana cand vremea se va imbunatati.In felul acesta, nu ar fi o problema sa zbori cu avionul iarnahappy

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca este sa se intample, poate fi si vara, nu numai iarna.

| Alexiss75 a răspuns:

Stai linistita caci nu ai de ce sa iti faci griji. Majoritatea avioanelor ajung la destinatie fara nici un fel de problema.

| Hedon a răspuns:

Depinde de avion si nu prea se intampla eu zic sa iei o companie asa mai sigura si mai folosita

| NickiMary14 explică (pentru Hedon):

Adica Blue Air! Am mai mers, e super! Am pus aceasta intrebare deoarece iarna mi se pare mai periculos, pentru ca e ger, si poate ninge sau de multe ori se intampla sa nu poata ateriza din cauza cetei sau tot felul, si de asta!

| Hedon a răspuns:

Atunci blue air este buna folosesteo cu incredere si te uiti la meteo sa vezi ce zic

| NickiMary14 explică (pentru Hedon):

Da,asa am sa fac, va multumesc tuturor!

| Hedon a răspuns:

Funda?